Loading
00
Accesories Styling
Gabba Masko


Proje: Mobilya Mağazası
Yıl: 2021
Konum: İstanbul
Orçun KOÇAK Türkiye'nin en iyi styling hizmeti veren kişilerinden biridir. Türkiyenin ve dünyanın önde gelen mobilya firmalarından, otellere kadar styling hizmeti vermektedir. Ev aksesuarlarından ince porselenlere ve duvar kaplamalarına kadar her şeyin koleksiyonunu oluşturarak; ve aynı zamanda kendi firması ile 81 DESIGN ISTANBUL ve lüks yaşam tarzı markasını yönetiyor.
Single Image
Single Image
PROJE HAKKINDA

Ev aksesuarlarından ince porselenlere ve duvar kaplamalarına kadar her şeyin koleksiyonunu oluşturarak; ve aynı zamanda kendi firması ile 81 DESIGN ISTANBUL ve lüks yaşam tarzı markasını yönetiyor.

Denge ve simetri ile oynayın . İlk kez yeni bir alan veya yeni bir mağaza döşüyorsanız, başlamak için en harika yol mekanın dengesini ve simetrisini planlamaktır. Mekanın elemanlarının görsel ağırlığının ne kadar iyi dağıtıldığı ve tekrarlandığı düzleminde birleşmektedir. Örneğin, GABBA mağazası simetrik bir aksesuar kombinasyonları ile dengelenmiştir. "

Single Image
Proje Detayları

Orçun, "Ancak denge ve simetri, tüm parçaların aynı ağırlıkta olması gerektiği anlamına gelmek zorunda değil" diye açıklıyor. Örneğin, mağazada ki bir aksesuar kare iken, diğeri dikdörtgen. Orçun, "Onların farklı bir sesleri var" diye açıklıyor. "Karşıtların çekimi.

Single Image
Single Image

Proje Hakkında

Odayı deneyimleyin . Orçun, “Bir projeye başladığımda… Mekana gitmeyi ve mekanda oturmayı seviyorum” diye açıklıyor. “Kuzeye, güneye, doğuya ve batıya her yüksekliğe bakıyorum ve görüyorum: Güneş nerede doğuyor? Güneş nerede batıyor? Alanınızı deneyimlemek, işlevsellik için daha iyi aksesuar seçimleri yapmanıza yardımcı olacaktır.